Prekių keitimas, grąžinimas, Sutarties atsisakymas ir negrąžinamos prekės

Prekių keitimas ir grąžinimas:

1. Prekės keičiamos ar grąžinamos Pirkėjo rašytiniu prašymu, kurį Pirkėjas atsiunčia el. paštu info@ecoday.lt

2. Pirkėjas prašyme nurodo užsakymo numerį, priežastį (Prekės trūkumą ar kitą priežastį), dėl kurios įsigyta prekė netenkina Pirkėjo, ir vieną iš Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsnyje (jeigu nusipirkta tinkamos kokybės prekė) ar 6.363 straipsnio 7 dalyje (jeigu nusipirkta netinkamos kokybės prekė) nurodytų reikalavimų.

3.  Už grąžinamos Prekės tinkamą sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Tinkamas supakavimas yra laikomas toks supakavimas, kuris apsaugo Prekės kiekį ir kokybę vežimo metu.

4. Visais grąžinimo atvejais Pirkėjas pirmiausia privalo kreiptis www.ecoday.lt nurodytais kontaktais ir tik gavęs informaciją iš parduotuvės atstovo vykdyti grąžinimą per kurjerį, kurį visuomet užsako Pardavėjas.

Sutarties atsisakymas:

5.Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22811 straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties, išskyrus jeigu numatyta, kad Prekės negali būti grąžinamos (negrąžinamų kokybiškų prekių sąrašo dalis yra numatyta šių Taisyklių 7.13 punkte).

6. Pirkėjas praneša Pardavėjui apie nuotolinės sutarties atsisakymą pateikdamas aiškų pareiškimą, kuriame išdėstytas jo sprendimas atsisakyti sutarties.

7. Atsisakius sutarties, Pardavėjas nedelsiant ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai Pirkėjas pranešė apie savo sprendimą atsisakyti sutarties, grąžina Pirkėjui sumokėtus pinigus, įskaitant pristatymo išlaidas

8. Pardavėjas grąžina Pirkėjui pinigus naudojant tokį patį mokėjimo būdą, kokį Pirkėjas naudojo atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, nebent Pirkėjas aiškiai sutinka su kitu būdu.

9. Atsisakius sudarytos sutarties Pirkėjas turi nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, nuo  pranešimo apie savo sprendimą atsisakyti  sutarties, perduoti prekes Pardavėjui, t.y. perduot prekes Pardavėjo užsakytai kurjerio tarnybai, kuri atvyks pasiimti prekių iš Pirkėjo. Pardavėjas turi teisę nekompensuoti mokėjimo tol, kol atgaus Prekes arba bus pateikti įrodymai, kad Prekės išsiustos Pardavėjui.

Negrąžinamos prekės:

10 Mažmeninės prekybos taisyklių 15 punktas numato, kad tinkamos kokybės maisto prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.

11. Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punktas numato negrąžinamų prekių sąrašą (pavyzdžiui, elektrotechnika, žaislai, baldai, kosmetika, knygos, apatiniai drabužiai ir kt.). Į šį sąrašą patenkančios prekės, būdamos tinkamos kokybės, gali būti grąžinamos tik pardavėjui sutikus. Su minėtomis taisyklėmis galite susipažinti šioje nuorodoje: https://www.e-tar.lt/portal/legalAct.html?documentId=712337a0164711e4afafe56485a7e49a  

12.Perkant nuotoliniu būdu, negrąžinamų prekių sąrašą numato Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228 (10) straipsnio 2 dalis. Būdamos tinkamos kokybės ir įsigytos nuotoliniu būdu negrąžinamos:

a) greitai gendančios prekės (maisto produktai);

b) pagal individualų užsakymą ir išmatavimus pagamintos prekės;

c) išpakuotos asmens higienos prekės

d) kita (su visu negrąžinamų Prekių sąrašu galima susipažinti šioje nuorodoje:  https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.8A39C83848CB/asr)

Prekė įtraukta į palyginimą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.